GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Djupa 14409355
nr 1440 9355
Djupa
Tallrikar, 5 st, 1800-tal, Meissen. Diameter: 22 cm
Kondition: nagg
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:53:59
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr